Kapadokya Balon Turu Konfor Uçuş

Nevşehir / Kapadokya
4.5

Aktivite Detayları

Kapadokya’yı bir defa yukarıdan gördüğünüzde, asla geride bırakamayacağınız duygulara kapılacaksınız.

Tüm uçuşlarımız sabahın erken saatlerinde sizleri özel araçlarımızla otellerinizden almamız ile başlıyor.

Siz Göreme’deki ofisimizde kahve, çay ve atıştırmalık ikramlarımızın tadını çıkarırken uçuş için son kayıtlarınızı tamamlıyoruz.

İkramlarımızdan sonra kalkış alanına geçerek balonumuzun kalkışa hazırlanmasını izliyoruz. 15-20 dakika süren hazırlıklardan sonra uçuşlarımız gün doğumu ile birlikte başlıyor.

Konfor Uçuşu 60 dakika süren bir Balon Turu. Klasik Uçuş’tan farkı sepetlerin 10-16 kişilik olması.

Pilotlarımız tüm uçuşlarda 3000 feet (yaklaşık 915 metre) yüksekliğe çıkarak Kapadokya’nın eşsiz güzelliğini ayaklarınızın altına seriyorlar. Size ise manzaranın ve konforun keyfini çıkarırken bolca eğlenmek ve doğa harikası bir manzaranın fotoğraflarını çekmek kalıyor.

Bütün uçuşlarımızda sıcak içecekler ve atıştırmalık servislerimizle daha iyi vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Uçuş sonrasında yer ekibimiz sizleri karşılıyor ve şampanya servisi ile küçük bir kutlama yapıyoruz. Pilotlarımız bu eşsiz tecrübeyi hatırlatacak uçuş sertifikalarınızı imzalayarak sizleri yolcu ediyorlar. Sertifikalarımız, fotoğraflarımız ve güzel anılarımız ile iniş alanından ayrılıyoruz. Uçuş öncesinde olduğu gibi uçuş sonrasında da yer ekibimiz sizleri otellerinize bırakıyor. Misafirlerimiz uçuş boyunca sigortalı olarak uçuyorlar.

Masalsı bir balon turu için daha fazla vakit kaybetmeyin…

Aktiviteye Dahil Hizmetler

  • Kahve, Çay Ve Atıştırmalık İkramı
  • Pilot İmzalı Uçuş Sertifikası
  • Uçuş Sonrası Şampanya İkramı
  • Otel Transferi
  • Sigorta (10 Milyon USD Kadar)

İhtiyacınız Olanlar

  • Mevsimine Uygun Giyecekler.
  • 7-12 yaş Arası Çocuklar Ebeveynleri ile Birlikte Uçuşa Katılmak Şartı ile %50 İskonto Uygulanır. İskontolu Biletler Göreme Merkez Ofisimizce Satılmaktadır.
  • 0-6 yaş arası çocuklarımız güvenlik gereği uçuşa katılamamaktadır.
  • Transfer istemiyorsanız gün doğumundan 45 dakika önce Çavuşin Meeting Point ofisimizde olmanız gerekmektedir.

Yorumlar (2)

Bilgilendirme! Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Lütfen Giriş yapın.
Özge A.
5.0 /5.0
Çok İyi

Ürgüp Balloons'u tripadvisıor'daki olumlu yorumlardan dolayı tercih ettik. Gerçekten de doğru bir tercihte bulunmuşuz. Son derece profesyoneller. Sabah sizi araçla saat kaçta alacaklarını söyledilerse tam o saatte hazırlar, telefon edip aşağıda olduklarını belirtiyorlar, inip aracınıza binerek Ürgüp Balloons ofisine geliyorsunuz. Onlar gerekli hazırlıkları yaparken size kahvaltı ikram ediyorlar. Sonrasında balonların kalkış yerine hareket ediliyor. Açıkçası ne ilk ofise vardığımızda ne de balonların kalkışa hazırlığı aşamasında hiç beklemedik, balonlar hızlıca hazırlandı ve kalkışımız gerçekleşti. Balonların kalkışı ve inişi esnasında kocaman bir ekip çalışıyor, hiç zaman kaybetmeden tertemiz iş yapıyorlar. Pilotumuz Abdullah Atasoy son derece profesyoneldi. Espirili, nazik bir pilot. Güvenle, neşe içinde uçuşumuzu gerçekleştirdik. Her aşamada bize "Şimdi şunu yapıyorum, şu sebeple yapıyorum" gibi açıklamalarda bulundu, bu tavrının balondan çekinen kişileri bile rahatlatıcı nitelikte olduğunu düşünüyorum. Uçuş süresi gayet yeterli, uçuşumuz son derece keyifli geçti. Sonrasında şampanya eşliğinde minik bir kutlama yapılıyor ve size uçuş madalyalarını teslim ediyorlar:)

Kısacası biz Ürgüp Balloons'tan çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz.

skirkagacli
4.0 /5.0
İyi

Organizasyon ve hizmetiyle kaliteli. Personeli güleryüzlü. İkramları ile misafirperver. İlk balon deneyimim oldu ve çok keyifliydi. Tavsiye ediyorum.

KAPAT
Konuşulan Diller
  • İngilizce
1 KİŞİ | TUTAR:
Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz