Bodrum'da Sualtı Dalış Deneyimi

Muğla / Bodrum

Aktivite Detayları

Daha önce hiç dalış tecrübesi yaşamadınız mı? Şimdi sizin için hazırlanmış bir aktiviteyle bu deneyimi siz de yaşayabilirsiniz.

Minimum 25 dakika süresince, maksimum 6 metre derinliğe dalış yapabilir, sualtının eşsiz dünyasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Teknemiz saat 10:00'da Halikarnas Limanı'ndan kalkar, yoğunluk durumuna göre 16:00-16:30 gibi geri döner.

Sualtında geçirdiğiniz zamanı ölümsüzleştirmek isterseniz fotoğraf ve video çekim hizmeti de veriyoruz (ekstra ücretli).

Dalmadığınız zaman ise şnorkelle yüzebilir, teknemizde güneşlenebilir, bir tekne turunda yaşayacağınız her şeyi yaşayabilirsiniz.

Her gün Saat 10:00'da hareket eden teknemiz, 20 dakika uzaklıktaki Kara Ada'da bulunan dalış noktalarına gider. Dalışımız için havuz derinliğinde olan özel koylara yanaşır, dalış öncesi 15 - 20 dakikalık ön eğitim vererek eğitmen eşliğinde birebir dalışımızı deneyimlersiniz.

Dalışın bitiminde ise 3 çeşitten oluşan sıcak ev yemeği menümüzden yiyebilirsiniz.

Sualtının büyülü dünyasını keşfetmeye başlamak için daha fazla vakit kaybetmeyin, rezervasyonunuzu yaptırın ve yepyeni bir dünya ile tanışmak için bekleyin...

Aktiviteye Dahil Hizmetler

  • 1 x Dalış
  • Öğle Yemeği
  • Ekipman Kirası

İhtiyacınız Olanlar

  • Plaj Malzemeleri
  • Çanta

Yorumlar (10)

Bilgilendirme! Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Lütfen Giriş yapın.
Yiğit Y
5 /5
Çok İyi
Şahane bir deneyim . Teşekkürler Turkuaz Dalış Ailesi
Herbiri birbirinden profesyonel ( Ahmet Hocam dışında diyeyim ki üstadın rakibi yok tartışılmasız) mutfağından eğitimine kaptanına kadar her şey o kadar şahaneydi ki. Bizler çok memnun olduk sizler de kuşkusuz TURKUAZ DİVE CENTER farkını yaşamalısınız. Hepinize tekrar teşekkürler :)
Ömür K
5 /5
Çok İyi
Efsane Bir Deneyim
İlgi alaka çok iyi. Personel profesyonel. 10 numara 5 yıldız. Bodrumun değil Türkiye'nin sayılı dalış merkezlerinden.
Can Ç
5 /5
Çok İyi
Harika ötesi
Ekibimiz ile birlikte haftasonu eğitimimiz için hem eski eğitmenimiz hemde halen ekibimizin üyesi olan Ahmet hocamiza geldik. Harika bir eğitim oldu başta hocamiz olmak bütün personel hepimizle sonuna kadar ilgilendi. Eğitim almak isteyen adaylara ya da turistik amaclı dalış yapmak isteyen herkese tavsiye ederim..
5 /5
Çok İyi
1* bröve eğitimi
Harika bir eğitimdi... O kadar mükemmel ve işlerinde uzmanlar ki verdikleri destek ve teşvikle tüm tedirginliğimi ve paniğimi yendim. Birebir ilgileniyor olmaları zaten on numara beş yıldız? Sonraki dalış tarihini planlamaya başladık bile ?
ersoyfusun
5 /5
Çok İyi
mükemmel, çok keyifli ve eğlenceli dalış deneyimi
Mükemmeli tarif etmeye kelimeler yetersiz kalır, Ahmet hoca tartışmasız bu işin üstadı, personel işlerinde son derece iyiler, ilgi 10 numara. Tekne çok büyük, iki tuvalet ve duş var, sıkıntı yaşamıyorsunuz. İki günlüğüne geldik Bodrum'a. Dalış eğitimi alacak arkadaşlarım heyecanlıydılar, paniklemekten korkuyorlardı, ama Ahmet hocanın sakinliği sanki bulaşıcı, hepsi ilk, dalış öncesi eğitim ve brifingten sonra, ve ardından gelen ilk dalışla, 
Ender A
5 /5
Çok İyi
MÜKEMMEL
Harika insanların yönettiği, harika insanların çalıştığı, yüzünüzde gülücükler ve aklınızda güzel hatıralar ile ayrılmanızın garanti olduğu çok güzel bir tekne bu tekne.İyi ki varsın Turkuaz ailesi.
Işık A
5 /5
Çok İyi
2* Eğitimi
Samimiyetleri, güven vermeleri, uzman bir ekipten oluşmaları çok güzel. Özellikle Pınar-1 batığı etkileyici. Eğitim çok keyifli ve eğlenceli geçti :) Ahmet hoca ve ekibi bizimle tek tek ilgilendiler. Eğitim dalışlarında bire bir eğitim verdiler. Her şey çok keyifliydi herkese tek tek teşekkür ediyorum. :)
KerimP1
5 /5
Çok İyi
En iyi dalış teknesi
Mükemmel, güler yüzlü, profesyonel hizmet. Herşey çok iyiydi. Ekipmanlar son derece temiz ve sıfır ayarında. Yırtık veya fermuarı bozuk vs tek bir ekipman yok. Ekipmanlarınızı teknedeki arkadaşlar hazırlıyor, ekipman hazırlamak için ekstra efor harcamanıza gerek yok sadece kontrol ediyorsunuz ve su altının tadını çıkarmak kalıyor geriye
TC Aslı K
5 /5
Çok İyi
mükemmel
ilk dalış deneyimimin mükemmel bir şekilde sonuçlanmasına sebep oldular. ilk yıldızımı sayelerinde aldım. ilgileri, güler yüzleri, deneyimleri herşey eksiksizdi. herşey için teşekkür ediyorum. ekipten ekipmanlara herşey sorunsuzdu. mutlu biten dalışların garantisiyle kendilerini ziyaret edebilirsiniz :)
Ercan G
5 /5
Çok İyi
Bodrum'daki tek adresimiz
Sakarya Sualtı Dalış Kulübü olarak yapmış olduğumuz dalışlardaki gerek konforu, gerek personelin güler yüzü, gerekse ekipman kalitesi olarak Bodrum'daki tek evimiz. Turkuaz ailesine özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum.
KAPAT
Konuşulan Diller
  • İngilizce
  • Rusça
Fotoğraf Çekimi
1 KİŞİ | TUTAR:

Benzer Aktiviteler

Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz