Bodrum'da Eşsiz Dalış Deneyimi

Muğla / Bodrum

Aktivite Detayları

Daha önce hiç dalış tecrübesi yaşamamış olanlar için hazırlanmış bir aktivite. Minimum 25 dakika süresince, maksimum 6 metre derinliğe dalış yapılabilir. Su altında fotoğraf ve videolarınızı çekiyoruz (ekstra ücretli). Dalmadığınız zaman şnorkel yapıp yüzebilir, güneşlenebilirsiniz. Teknemiz saat 10:00 da Halikarnas Liman dan kalkar, yoğunluk durumuna göre 16:00-16:30 gibi geri döner.

Her gün Saat 10:00'da halikarnas limanından teknemiz hareket edip, 20 dakika uzaklıktaki, Kara ada'da bulunan dalış noktalarına gidiyoruz. Dalışımız için havuz derinliğindeki özel koylara yanaşıyoruz, Dalış öncesi 15 - 20 dakikalık ön eğitimden geçerek eğitmen eşliğinde birebir dalışımızı gerçekleştiriyoruz, Dalışın bitiminde 3 çeşit olarak teknede hazırladığımız sıcak ev yemeğini yiyebilirsiniz.

Aktiviteye Dahil Hizmetler

  • 1 x Dalış
  • Öğle Yemeği
  • Ekipman Kirası

İhtiyacınız Olanlar

  • Plaj Malzemeleri
  • Çanta

Yorumlar (10)

Bilgilendirme! Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Lütfen Giriş yapın.
Yiğit Y
Çok İyi 40 /40
Şahane bir deneyim . Teşekkürler Turkuaz Dalış Ailesi
Herbiri birbirinden profesyonel ( Ahmet Hocam dışında diyeyim ki üstadın rakibi yok tartışılmasız) mutfağından eğitimine kaptanına kadar her şey o kadar şahaneydi ki. Bizler çok memnun olduk sizler de kuşkusuz TURKUAZ DİVE CENTER farkını yaşamalısınız. Hepinize tekrar teşekkürler :)
Ömür K
Çok İyi 40 /40
Efsane Bir Deneyim
İlgi alaka çok iyi. Personel profesyonel. 10 numara 5 yıldız. Bodrumun değil Türkiye'nin sayılı dalış merkezlerinden.
Can Ç
Çok İyi 40 /40
Harika ötesi
Ekibimiz ile birlikte haftasonu eğitimimiz için hem eski eğitmenimiz hemde halen ekibimizin üyesi olan Ahmet hocamiza geldik. Harika bir eğitim oldu başta hocamiz olmak bütün personel hepimizle sonuna kadar ilgilendi. Eğitim almak isteyen adaylara ya da turistik amaclı dalış yapmak isteyen herkese tavsiye ederim..
Çok İyi 40 /40
1* bröve eğitimi
Harika bir eğitimdi... O kadar mükemmel ve işlerinde uzmanlar ki verdikleri destek ve teşvikle tüm tedirginliğimi ve paniğimi yendim. Birebir ilgileniyor olmaları zaten on numara beş yıldız? Sonraki dalış tarihini planlamaya başladık bile ?
ersoyfusun
Çok İyi 40 /40
mükemmel, çok keyifli ve eğlenceli dalış deneyimi
Mükemmeli tarif etmeye kelimeler yetersiz kalır, Ahmet hoca tartışmasız bu işin üstadı, personel işlerinde son derece iyiler, ilgi 10 numara. Tekne çok büyük, iki tuvalet ve duş var, sıkıntı yaşamıyorsunuz. İki günlüğüne geldik Bodrum'a. Dalış eğitimi alacak arkadaşlarım heyecanlıydılar, paniklemekten korkuyorlardı, ama Ahmet hocanın sakinliği sanki bulaşıcı, hepsi ilk, dalış öncesi eğitim ve brifingten sonra, ve ardından gelen ilk dalışla, 
Ender A
Çok İyi 40 /40
MÜKEMMEL
Harika insanların yönettiği, harika insanların çalıştığı, yüzünüzde gülücükler ve aklınızda güzel hatıralar ile ayrılmanızın garanti olduğu çok güzel bir tekne bu tekne.İyi ki varsın Turkuaz ailesi.
Işık A
Çok İyi 40 /40
2* Eğitimi
Samimiyetleri, güven vermeleri, uzman bir ekipten oluşmaları çok güzel. Özellikle Pınar-1 batığı etkileyici. Eğitim çok keyifli ve eğlenceli geçti :) Ahmet hoca ve ekibi bizimle tek tek ilgilendiler. Eğitim dalışlarında bire bir eğitim verdiler. Her şey çok keyifliydi herkese tek tek teşekkür ediyorum. :)
KerimP1
Çok İyi 40 /40
En iyi dalış teknesi
Mükemmel, güler yüzlü, profesyonel hizmet. Herşey çok iyiydi. Ekipmanlar son derece temiz ve sıfır ayarında. Yırtık veya fermuarı bozuk vs tek bir ekipman yok. Ekipmanlarınızı teknedeki arkadaşlar hazırlıyor, ekipman hazırlamak için ekstra efor harcamanıza gerek yok sadece kontrol ediyorsunuz ve su altının tadını çıkarmak kalıyor geriye
TC Aslı K
Çok İyi 40 /40
mükemmel
ilk dalış deneyimimin mükemmel bir şekilde sonuçlanmasına sebep oldular. ilk yıldızımı sayelerinde aldım. ilgileri, güler yüzleri, deneyimleri herşey eksiksizdi. herşey için teşekkür ediyorum. ekipten ekipmanlara herşey sorunsuzdu. mutlu biten dalışların garantisiyle kendilerini ziyaret edebilirsiniz :)
Ercan G
Çok İyi 40 /40
Bodrum'daki tek adresimiz
Sakarya Sualtı Dalış Kulübü olarak yapmış olduğumuz dalışlardaki gerek konforu, gerek personelin güler yüzü, gerekse ekipman kalitesi olarak Bodrum'daki tek evimiz. Turkuaz ailesine özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum.
KAPAT
Konuşulan Diller
  • Türkçe
  • İngilizce
  • Rusça
Fotoğraf Çekimi
1 KİŞİ| TUTAR:
Benzer Aktiviteler
Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz