Urla'da 30 Dakikalık Atv Safari Turu

İzmir / Urla
Konuşulan Diller
  • Türkçe

Macera ve adrenalin tutkunları eğlenceye İzmir Urla'da, Titus Feronia Doğa Sporları'nda devam ediyor!

Gittikçe popülerliği artan Atv Safari turları ile althernas.com'da sen de macerayı yakala! Urla'nın muhteşem havasında, dilediğin gibi çamurlara bulana bulana kirlenmenin hazzını yaşayacağın Atv Safari turlarını kaçırma! 

Şehrin yoğun ve gürültülü temposundan sıkılanları, bir türlü ilerlemeyen trafikten bunalanların aktivitesi Atv Safari turunda 30 dakika boyunca unutulmayacak anlar yaşayacaksınız.

Geniş bir arazide dağ, tepe gibi zorlu yol şartlarında kullanılabilen özel Atv araçları ile yapılan turumuzda dilerseniz tek başınıza dilerseniz iki kişilk atv araçlarımızda sevdiklerinizi de bu keyfe ortak edebilirsiniz. Yan tarafta bulunan ek katılımcı seçeneğini seçerek bu benzersiz keyifte sevdiklerinizinde yanınızda olmasını sağlayın!

Yeri geldiğinde çamurlara battığınız, yeri geldiğinde dağ tepe aştığınız bu zorlu maceraya katılmak için sadece 17 yaş ve üzerinde olmanız yeterli.

Bu macera dolu aktivitede, Urla'nın ormanlık yollarında yangın alanlarından geçecek, kumlu arazilerde araçlarınızla hakimiyet sağlayacak, kısacası tüm yolları önünüzde diz çöktüreceksiniz.  

Çamurlara bulandıkça keyfiniz daha da artacak, hafızanıza kazınacak bu eşsiz anları tekrar tekrar yaşamak isteyeceksiniz. 

Yapmanız gereken tek şey mevsime uygun rahat kıyafetler giyerek sizler için özel üretilmiş Atv araçlarıyla 30 dakikanın keyfini çıkarmak!

Ayrıca, dilerseniz 30 dakika ile yetinmeyip, turunuzun süresini yan tarafta bulunan ek hizmetlerden 50 TL ücret karşılığında yükseltebilirsiniz. 

Atv Safari turu althernas.com'la sizi maceraya çağırıyor!

  • Atv Safari araçları
  • Kask
  • Body Amour
  • Eğitmen
  • Günlük rahat kıyafetler
  • Gereksinimlerinizi koyabileceğiniz küçük bir çanta
Bilgilendirme! Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Lütfen Giriş yapın.
KAPAT
Tur Süresi
Ek Katılımcı
1 KİŞİ | TUTAR:
Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz