Efes'te Skydiving Deneyimi(Tandem)

İzmir / Selçuk
4.7

Aktivite Detayları

Skydiving, kelimenin tam anlamıyla mavinin her tonunu görebileceğiniz gökyüzüne dalıştır. Pistten alınıp uçağa bindiğiniz andan itibaren adrenalini doruklarına kadar yaşayacağınız bu aktivite; althernas.com'la artık size bir tık uzakta!

Muhteşem İzmir manzarasında unutulmayacak bir deneyim şu an parmaklarınızın ucunda. Bu aktivitede yapmanız gereken tek şey, uçağı terk edip, kendinizi gökyüzünün muazzam akışına bırakmak. Profesyonellerden oluşan tecrübeli bir ekiple beraber gerçekleştireceğiniz bu atlayışta;

İlk olarak karada, bu aktiviteyi yapabilmek için, tecrübeli pilotlarımız ve atlayışınız sırasında size eşlik edecek profesyonel eğitmenlerimiz tarafından eğitime tabi tutuluyorsunuz. Bütün bilgiler siz maceraperestlere aktarıldıktan sonra piste yaklaşan özel uçaklarla karadan alınıyor, bulutlara doğru yolculuğa çıkıyorsunuz. İşte her şey burada başlıyor!

Yerden yükseğe çıktıkça artan heyecanınız uçakların kapısının açılmasıyla ikiye katlanacak. Bu deneyimi yaşamanızda size yardımcı olacak eğitmeninizle birlikte gökyüzünün havası içinize dolarken yapmanız gereken tek şey; kendinizi gördüğünüz muhteşem manzaranın içine bırakmak. Hava aracından çıktığınız andan, paraşütünüzün açıldığı ana kadar olan zaman dilimi serbest düşüş olarak adlandırılıyor. Bu serbest düşüşte, bağlı olduğunuz eğitmeninizle birlikte emin olun gökyüzünde dans edececeksiniz.

Tandem atlayışı ise yine 15 dakikalık bir brifing sonrası profesyonel tandem pilotlarımız eşliğinde 4000 metreden yapılan atlayış ile gerçekleşir. 130 km hız ile başlayıp maksimum 200 km hızla ve 45 saniye içerisinde serbest düşüş gerçekleşmiş olacaktır. Daha sonra gökyüzünün mavisine renk katarcasına açılan çift kişilik paraşütünüz ile Efes Antik Kenti üzerinde süzülürken Ege Denizi'ne vuran güneş ve masmavi bir gökyüzü size eşlik edecek.

Bu muhteşem deneyimi asla unutmamanız ve sevdiklerinizle paylaşmanız için, hava kameramanlarımız da uçaktan çıkışınızdan yere inişinize kadar sizlere eşlik ederek atlayışınızı kaydedecektir.

Normal şartlar dahilinde aldığınız eğitim ve atlayışınızla birlikte 2 saat içerisinde tamamlanabilen bir aktivite olmasına karşın, meteorolojik şartlar ve diğer rezervasyonlar nedeniyle 1-3 saat bekleyebileceğinizi hatırlatmakta fayda var.

Bu aktivitenin gerçekleşmesi için, atlayış öncesinde katılımcılarımızın TAAHHÜTNAME imzalaması, fiziksel ve zihinsel herhangi bir problemleri bulunmadığını teyit etmeleri gerekmektedir.

Üstelik bu aktiviteye katılmak için illa şahsi araca ihtiyacınız yok. HAVAŞ otobüslerini kullarak veya İZBAN'da Selçuk durağında inerek Skydive Efes'e ulaşım sağlayabilirsiniz.

NOTLAR:

  •  Tandem atlayışı yapmak için yaş sınırlaması bulunmamakla birlikte 18 yaşından küçük katılımcılar bir ebeveyninin (kimlik kartı göstermek suretiyle) izni ile atlayış yapabilir.
  • Ayrıca tandem atlayışı gerçekleştirebilmek için minimum 45, maksimum 90 kg ağırlığa sahip olmak  ve maksimum 1.90 cm boyunda olmak gerekmektedir. 

Gökyüzünün eşsiz mavisinde süzülerek, Efes Antik Kenti'nin ve İzmir'in muazzam manzarasına doyacağınız bu aktivite; sizlere unutulmayacak anılar katacak! 

Aktiviteye Dahil Hizmetler

  • Ekipman
  • Profesyonel Pilotlar eşliğinde uçuş
  • Hava kameramanlarımız tarafından çekilen fotoğraf ve videolar

İhtiyacınız Olanlar

  • Mevsime uygun ve rahat kıyafetler
  • Spor ayakkabı

Yorumlar (5)

Bilgilendirme! Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Lütfen Giriş yapın.
alaturkaselcuk
5.0 /5.0
Çok İyi
Best place for jumping i liked loot. I found here from Nazan hanim she do professional organise, she is very helpful thank you so Much!! I do recommended everyone very safe and wonderful
Fatih Özdemir
5.0 /5.0
Çok İyi
12 000 feet ten yapılan harika bir uçuştu .. mutlaka önceden rezervasyon yaptırın asla son güne bırakmayın ve video çekimini mutlaka isteyin harika görüntüleriniz olacak ..
Zuleyha H.
4.2 /5.0
İyi
bir senedir takip ettiğim ve yancı bulur bulmaz gerçekleştirmek istediğim tandem atlayışı sağlayan paraşüt okulu.
Serpil Ö.
4.5 /5.0
İyi
efes antik kentine birkaç dakika uzaklıktaki paraşüt merkezi. adrenalin bağımlısıysanız tandem, serbest atlayış, aff eğitimi, microlight tur ve uçakla mavi tur gibi etkinliklere katılıp ayağınızı yerden kesebilirsiniz.
Alex G
5.0 /5.0
Çok İyi
herkesin yaşaması gereken bir heyecan. türkiyede yetkili tek yer. telefon numarasını aradığınızda gerekli bilgileri alabilirsiniz
KAPAT
1 KİŞİ | TUTAR:
Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz