İzmir'de Atv Safari Turu

İzmir / Buca
Konuşulan Diller
  • Türkçe

Macera Tepesi'nde doğanın bizlere sunduğu eşsiz güzellikteki doğal parkurlarımızda adrenalin ve macera dolu keyifli saatler yaşayabilirsiniz.

7'den 70'e ve her seviyedeki motor ve doğa severlerin katılabileceği, çeşitli markalardaki 250 cc'lik ATV motorlarımızla ve uzman rehberlerimizin eşliğinde düzenlediğimiz ATV Safari turlarımızda hem eğlenin, hem de doğanın ve maceranın tadını çıkarın.

Macera Tepesi'nin dört mevsim sürüşe uygun çamurlu, engebeli, su ve dere geçişlerinin yer aldığı parkurları, dağlardan denize doğru uzanan yemyeşil bir coğrafyada, çam ve zeytin ağaçlarının arasından geçen dağ yollarında ATV Safari keyfini ve heyecanını yaşatma imkanı sunmaktadır.

Macera Tepesi'yle siz de macerayı yakalayın, doğal güzlelikler içinde, sevdiklerinizle keyifli ve macera dolu bir gün geçirin.

Bu aktivite 1 saat sürmekte olup sizlere unutulmayacak dakikalar yaşatacak!

Althernas.com'la macerayı Atv Safari turlarında yakala!

  • Kask
  • Rehber
  • Mevsime uygun ve rahat kıyafetler.
Bilgilendirme! Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Lütfen Giriş yapın.
Handan M
4.7 /5.0
İyi
Çok eğlenceli bir gün geçirdik. Fethiye'ye tatile gelen herkese şiddetle öneririm. Su savaşları, rafting, çamur banyosu hepsi biraz üşümeli ama keyifliydi. Ayrıca bir sürü harika fotoğrafımız oldu. Bu güzel gün ve kalan güzel anılar için hepinize teşekkür ederiz.
KAPAT
1 KİŞİ | TUTAR:
Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz