İzmir'de At Safari Eğlencesi

İzmir / Buca
Konuşulan Diller
  • Türkçe

İzmir'de şehirden sıkılanlara althernas.com'dan At Safari eğlencesi!

İzmir Buca'da Macera Tepesi Doğa Sporları tarafından sizler için özel olarak hazırlanmış bir yürüyüş parkurunda profesyonel eğitmenler eşliğinde sizler de hayvan dostlarımızla yürüyüş yapabilir, haftasonunuza farklı bir renk katabilirsiniz! 

Hem maceranın hem de eğlencenin bir arada yaşandığı, dünya üzerinde bulunana en asil canlılar olarak bilinen atlarla doyasıya bir gün geçirmek sizlere unutulmayacak bir gün kazandıracak. 

Alacağınız 10 dakikalık eğitim sonrasında 40 dakika boyunca Macera Tepesi Doğa Sporları Merkezi'nin profesyonel eğitmen kadrosuyla birlikte büyükten küçüğe herkesin katılımıyla gerçekleşebilecek olan At Safari turuna katılmak için yapman gereken tek şey sağ üst köşedeki satın al yazısına tıklamak! 

Şehir içinde binicilik aktiviteleri gerçekleştiren kulüplerden farklı olarak ayrıcalıklı imkanlar sahip olan Macera Tepesi, bu spora gönül veren üyeleriyle birlikte, kişiye özel ekipmanlar ve koşum takımları ile engel atlama, dresaj, western ve enduras dallarında eğitim ve çalışma programları sağlayabildiği gibi, sizlere başlangıç seviyesinden ileri düzey biniciliğe kadar kişiye özel programlar planlayabilmektedir. 

Doğa ile iç içe geçireceğiniz bu özel günde yanınızda hayvan dostlarımız olsun... 

İzmir'de At Safari aktivitesi althernas.com'da, sen de hayvan dostlarımızla macerayı yakala! 

  • Kask
  • Profesyonel eğitmen eşliğinde 40 dakikalık gezi
  • Atınızla aranızdaki uyumu sağlayabilmek için kısa eğitim
  • Günlük rahat kıyafetler
  • Gereksinimlerinizi yanınızda bulundurabileceğiniz bir çanta
Bilgilendirme! Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Lütfen Giriş yapın.
KAPAT
1 KİŞİ | TUTAR:

Benzer Aktiviteler

Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz