Hakkımızda

“İleri gitmeye devam edeceğiz,
yeni kapılar açacağız, yeni şeyler yapacağız; çünkü bizler meraklıyız ve merakımız bizi yeni yollara götürüyor.”

Walt Disney.

Merhaba!

Sevdiğiniz rahat koltuğunuzda, televizyonun karşısında oturuyor, sevdiğiniz programı izliyorsunuz. Ama aklınız ve ruhunuz bambaşka bir yerde: Dünyanın en ünlü yamaç paraşütü lokasyonlarından Babadağ’da kendinizi yamaçtan aşağıya bırakmak, yüzünüzde rüzgarı hissederek yerçekimine meydan okumak, denizin üzerinde süzülmek, eşsiz bir manzaranın tadını çıkarmak istediğinizi biliyoruz!

Althernas.com bu fikirlerden doğdu ve tam da bu hayalinizi gerçekleştirmek için hayata geçti!

Mutlaka yapmak istedikleriniz listenize bir tik daha atmanızı engelleyen tüm şüpheleriniz artık son buluyor. Katılmak istediğiniz aktivite için en özel lokasyonlar, macera sporlarındaki riskleri minimuma indirmiş merkezler, ödeme ya da alacağınız hizmetler artık althernas.com güvencesi altında.

Mesafelerin her gün daha da kısaldığı bir zamanda, dünyanın neresinde olursanız olun, maceraya atılmak, içinizdeki maceracı ruhu doyurmak artık çok kolay. Katılmak istediğiniz aktiviteye karar verin, dilediğiniz lokasyonu seçin ve hayalini kurduğunuz macera için yalnızca seçtiğiniz tarihin gelmesini bekleyin.

Adrenalin ve heyecan üzerine kurulu olan althernas.com macerayla aranızdaki mesafeleri ortadan kaldırıyor. Sizlere ise yalnızca macerayı yakalamak kalıyor!

Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz