İzmir Homeros Vadisinde Paintball Heyecanı

İzmir / Bornova
Konuşulan Diller
  • Türkçe

Kendinizi adeta bir bilgisayar oyunun içindeymiş gibi hissedeceğiniz, sevdiklerinizle birlikte takım olma ruhunu yaşayacağınız, eğlencenin doruklarında bir aktiviteye hazır olun. Homeros Vadisi Paintball Heyecanı althernas.com ile sizlerle!

Oyun alanına girmeden önce tecrübeli ekip arkadaşlarımızın sizlere verdiği ekipmanları soyunma kabinlerimizde özel koruyucu maske, koruyucu yelek, eldiven ve diğer ekipmanları giyerek oyuna hazır hale geliyorsunuz. Daha sonra tecrübeli hakemlerimizin oyun senaryoları hakkında sizlere verdiği bilgilerle heyecanı hissetmeye başlıyorsunuz.

Hemen ardından kişi sayısına bağlı olarak oynayacağınız senaryoyu seçip, rakip takımı boya ile işaretleyeceğiniz silahlar sizlere verilecektir. Bu esnada, sizlere ekibimiz tarafından oyun kuralları ve ekipmanların nasıl kullanılacağı hakkında bilgiler aktarılacaktır. 

Saha içerisini keşfedebilmeniz için sizlere verilen kısa bir zaman yeterli olacaktır. Bu süre zarfı içerisinde siper alacağınız noktaları iyi belirleyin ve vurulmamaya dikkat edin! 

Bu eğlence dolu Paintball oyunumuz minimum üçer kişilik takımlarla toplam 6 kişi oynama imkanına sahipsiniz. Adrenalini doruklarına kadar yaşayacağınız bu aktiviteye maksimum 30 kişi ile katılım gösterebilirsiniz. 

Tesisimizde DOĞAL ve SAVAŞ parkurları olmak üzere iki farklı sahada Paintball oynayabilme imkanına sahipsiniz.

Takımını kur! Bu heyecan dolu, nefes kesen maceraya sen de katıl!

  • Paintball Tulumu
  • Korucuyu Maske
  • Koruyucu Yelek
  • Koruyucu Eldiven
  • Mevsime uygun ve rahat kıyafetler.
Bilgilendirme! Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Lütfen Giriş yapın.
Kerem A
4.7 /5.0
İyi
Kuzenlerimle beraber oynadığımız muthis keyifli oyunu sizlere de tavsiye ederim parkur gayet guzel yaratici fikirle olusturulmus isletme calisanlari gayet ilgili
KAPAT
Ulaşım
Yemek
Diğer

Benzer Aktiviteler

Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz