Aktivite Detayları

Macera parkı, tırmanma duvarı ve zipline heyecanını birlikte yaşayacağınız aynı zamanda spor yaparken eğleneceğiniz, günlük hayatın tüm stresinden uzaklaşabileceğiniz harika bir aktivite sunuyoruz.

Macera parkı, 3 metre ile 18 metre yükseklikte birbirinden farklı 20'si aktif 12'si yapım aşamasında toplam 32 parkur. İp parkurlarında kullanıcılar sürekli emniyet sistemi ve dağcılık sporları için geliştirilmiş ekipmanlarla emniyete alınmaktadır.Deneyerek ve yaşayarak öğrenmeye yani iletişim yeteneği, takım halinde çalışabilme, problem çözme, stres yönetimi gibi fiziksel yetileri geliştirir.

Tırmanma duvarı, çeşitli eğimlerde ve açılarda oluşturulan yapay duvarlardır. Bu duvarlar, düzensiz olarak yerleştirilen tutamaklardan oluşmaktadır. Oluşturulan duvarların açıları ve eğimleri,yerleştirilen tutamakların formları ve boyutları farklılık göstermektedir. Böylece zorluk derecesi çeşitlendirilmiştir. Tırmanış rotaları her seviyedeki tırmanıcılar için keyifli bir spor aktivitesi ve antrenman imkanı sunmaktadır.

Zip Line, belirli bir yükseklikten daha alçak bir noktaya, çelik halat üzerinde bağlı makara(tandem) ve emniyet aparatları(harnes, joko ve karabin) yardımıyla kayarak tamamlanmaktadır. Tesisimiz içerisinde ağaçtan ağaca 50 metre ve 300 metrelik iki adet zipline parkuru bulunmaktadır.

 

Aktiviteye Dahil Hizmetler

  • Koruyucu ekipmanlar

İhtiyacınız Olanlar

  • Mevsime uygun rahat kıyafetler.
  • Güneş gözlüğü.

Yorumlar (0)

Bilgilendirme! Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Lütfen Giriş yapın.
KAPAT
Yemek
Ulaşım
1 KİŞİ | TUTAR:
Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz