Antalya'da Hobby Jeep Safari Keyfi

Antalya / Serik
Konuşulan Diller
  • Türkçe

Antalya'da benzersiz bir maceraya hazır mısınız? Hobby Jeep Safari aktivitesi ile adrenalinin doruklarına althernas.com aracılığıyla çıkacağız! 

Bu muhteşem macerada; müşterilerimiz ilk olarak transfer saatlerinde otellerinden transfer araçlarımızla alınarak, hareket noktamız olan Gebiz Köyü'nde bulunan istasyonumuza getirilir.

Burada müşterilerimize tur ve güvenlikle ilgili infolar rehberlerimiz tarafından verildikten sonra müşterilerimiz araçlara yerleştirilir ve öncü jeep eşliğinde unutulmayacak turumuz başlar.

Çığırgan çayı ve nar bahçelerinden geçerek Değirmenburnu köyüne ulaşırız. Buradan Hacıosmanlar Köyü ve dere geçişleri ile ormanın arasında yer alan köy evinde fotoğraflarla bu eşsiz macerayı ölümsüzleştirmeniz ve köy evinde dinlenmeniz için mola vermekteyiz.

Fotoğraf molasının ardından müşterilerimize köy yaşamı ve köy evi hakkında bilgilendirme rehberlerimiz tarafından yapılmaktadır. Burada müşterilerimize köylüler tarafından toplanmış adaçayı ikramımız bulunmaktadır.

Köy evi molamızın ardından yaklaşık 700 mt yükseklikten geçen yolumuz üzerinde, çeşitli köy evleri, Bozburun dağı ve panaromik manzaları vardır.

Bir sonraki durağımız ise sizler için özenle seçilmiş menüleriyle öğle yemeği yemek için restorantımız olacaktır. Restoranımız alabalık üretim tesislerinde yer almaktadır.

Yaklaşık 1,5 saat dinlenme ve öğle yemeği molamızın ardından Hatipler köyü güzergahını takip ederek, Pınargözü deresi Hatipler mevkiinde yüzme molası veririz. Yüzme molasının da ardından Hacıosmanlar köyü güzergahından Çığırgan deresi mevkisinde bulunan tesisimizde turumuzu tamamlarız.

Bu aktivitemiz 0-5 yaş arası çocuklarımız için ücretsizdir. Çocuklarımız için dilerseniz ektra olarak öğle yemeğini restorantımızdan satın alabilirsiniz.

Bir sürü yeni yer keşfederek, macerayı doruklara çıkaracağınız bu aktivite althernas.com'da sizleri bekliyor!

  • Günlük rahat kıyafetler
  • Spor ayakkabı
  • İhtiyaçlarınızı koyabileceğiniz bir çanta
Bilgilendirme! Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Lütfen Giriş yapın.
KAPAT
Merkez İçi Transfer

Benzer Aktiviteler

Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz