Marmaris'te Fly Fish Eğlencesi

Muğla / Marmaris
Konuşulan Diller
  • Türkçe

Yaz aylarının yakıcı sıcaklığını serin deniz sularında hafifletmeye var mısınız? Althernas.com'la su sporları ile serinlediğiniz gibi denizin tadını da doyasıya çıkarabilirsiniz. 

Rutin geçen tatilinizi eğlence merkezlerindeki aktiveler sayesinde hareketli hale getirerek güzel anılar yaratmak elinizde.

Bağlı olduğu teknede aslında su üzerinde yatan bir şişme botu anımsatırken, teknenin harekete geçmesiyle havalanan Fly Fish kelimenin tam anlamıyla uçan balık!

Düşmemek için sıkı sıkı tutunmanız için gereken Fly Fish eğlencesi sizleri suya düşürüp ıslatmak için sabırsızlanıyor.

Marmaris tatilinizi adrenalin ve macera ile renklendirmek için Gogoo Beach Watersports siz değerli misafirlere hizmet vermektedir.

3 turluk farklı ve heyecan verici bu aktiviteyi deneyimlemek althernas.com'la sizlere bir tık uzakta!

  • Can Yeleği
  • Mayo
  • Havlu
  • Terlik
  • Güneş Kremi
Bilgilendirme! Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Lütfen Giriş yapın.
5.0 /5.0
Çok İyi
Marmaris'e ziyaret etmek ve bunu yaparken su sporları istiyorsanız, Gogoo,'dan başka bir şey aramanıza gerek yok! Yeşil doğa Diamond, oldukça uzak olan otelden - ama, ücretsiz servis hizmeti çok yardımcı oldu! Marmaris'te büyük mable, Jet kayak ve ben de denedim flyboard - harikaydı! Tüm faaliyetleri harikaydı ve makul fiyatlı. Su sporları gogoo güvende hissettik ve yaşam ceketler her etkinlik için verildi. Personel çok dost canlısı ve yardımsever! Teşekkür ederiz Gogoo!
5.0 /5.0
Çok İyi
Gittim ailemle birlikte 12 gün için, deneyin için ısrar ettim, su sporları, bu yüzden gogoo plaj gittik ve muhteşem, oradaki insanlar çok dost canlısı ve nazik, mambo ve deniz paraşütü denedim ve her iki deneyim inanılmaz! Harika hizmet! Harika insanlar! Mutlaka deneyin!
KAPAT
Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz