Temel Okçuluk Eğitimi

İzmir / Konak

Aktivite Detayları

Temel Okçuluk Eğitimi ile yeni bir hobi değil, yepyeni bir bakış açısı ve hayatınızın bir parçası olacak bir aktivite ile tanışacaksınız.

İzmir'in merkezinde, 800 metrekare kapalı alana sahip salonumuzda, okçulukla tanışmak isteyen veya profesyonel olarak bu sporla ilgilenen 7'den 70'e bütün yaş grupları için çalışma imkanı bulunmaktadır.

Bünyemizde bulunan milli takım düzeyinde antrenörler ve dünya klasmanında okçular ile okçuluğu profesyonel bir şekilde, hedefe yönelik, doğru bir biçimde öğrenebilirsiniz.

Keyifli vakit geçirirken dikkat, konsantrasyon, vücuda hakim olma gibi yeteneklerinizin gelişimini de sağlayan Temel Okçuluk Eğitimi, her yaşta başlanabilen, genç yaşlarda dikkatli ve duyarlı olmayı öğretirken ilerleyen yaşlar için ise omurga eğiriliği (osteoporoz, skolyoz) gibi rahatsızlıklarınızın tedavisinde de önemli bir rol oynar.

Ege Okçuluk İhtisas Spor Kulübü olarak sadece yeni başlayanlara teknik eğitim vermekle kalmayıp, her seviyede sporcu ile bireysel gelişim planı uygulayarak gerek atış tekniği gerekse de malzeme problemleri hakkında çözümler sunuyoruz.

Her yaştan insana okçuluğun prensiplerini öğrettiğimiz merkezimizde çocuklarınıza da yeni bir dünyanın kapılarını arayabilirsiniz. Çocuklarınız okçuluğu öğrenip eğlenirken sizler de velilerimiz için ayırdığımız bekleme alanında bitki çayınızı ya da kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Merkezimiz haftanın yedi günü açık olup;

Pazartesi, Çarşamba ve Cuma 16:00-21:00,

Salı, Perşembe 16:00-19:30,

Cumartesi 10:00-17:00,

Pazar günleri ise 10:00-15:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bir ay süren Temel Okçuluk Eğitimi dersleri 1 saat olmakla birlikte haftada sizin belirlediğiniz üç gün üzerinden, ayda toplam 12 saattir. Tüm ekipman merkezimiz tarafımızdan karşılanmaktadır. Günlük, rahat kıyafetleriniz ile gelmeniz yeterlidir.

Okçuluğun dikkat, konsantrasyon ve kendine güveni geliştiren dünyasına Ege Okçuluk'la "merhaba" deyin, hedefi vurmanın keyfiyle tanışın!

Aktiviteye Dahil Hizmetler

  • Sıcak içecekler

İhtiyacınız Olanlar

Yorumlar (0)

Bilgilendirme! Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Lütfen Giriş yapın.
KAPAT
Konuşulan Diller
  • Türkçe
  • İngilizce
1 KİŞİ| TUTAR:
Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz