Karaburun Sualtı Dalışı Deneme Aktivitesi

İzmir / Karaburun
Konuşulan Diller
  • Türkçe
  • İngilizce

Artık yeni bir deneyime kucak açmanın zamanı geldi!

Şimdi Karaburun'da, sualtının büyüleyici dünyasını keşfetmenin, yeni dostlar edinmenin ve hayatınıza renk katacak yeni bir hobiye kavuşmanın tam zamanı. Dalış yapmanın zannettiğinizden çok daha kolay ve çok daha farklı olduğunu bizimle birlikte deneyimleyeceksiniz.

Sualtında yapacağınız bu ilk yolculuğun tadını tam olarak çıkarabilmeniz için %100 güvenebileceğiniz bir rehbere ihtiyacınız olacak.

Ege Octopus'un tecrübeli Eğitmen ve Tanıtım Dalışı Uzmanları, size bilmeniz gereken herşeyi öğretecekler ve bu eşşiz deneyimin her adımında birebir yanınızda olacaklar.

Onların gözetiminde, su altındaki ilk maceranızı güvenli ve konforlu bir şekilde yaşamanız için gerekli tüm bilgi ve becerileri öğrenecek ve kullanacağınız Scuba ekipmanını da yakından tanımış olacaksınız. 

Dalışlarımız hava koşulları müsade ettiği sürece, saat 12.00-18.00 arasında yapılmakta olup, sualtında geçen süre minumum 25 dakikadır.

Ege Octopus Dalış Merkezi’nde, bizlerle birlikte atacağınız bu ilk adımdan çok hoşnut kalacağınızı ve devam etmek isteyeceğinizi biliyoruz... Bunun için de hemen 1 Yıldız Dalıcı Eğitim Programı’na katılacaksınız.. :)

Unutmadan, bu deneyiminizi ücretsiz olarak sualtı fotoğraflarıyla süslüyor ve ölümsüzleştiriyoruz!

  • Ücretsiz Sualtı Fotoğraf Çekimi
  • Tüm Dalış Ekipmanları
  • Tanıtım Dalışı Sertifikası
  • Mayo, Havlu, Terlik, Güneş Kremi :)
Bilgilendirme! Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Lütfen Giriş yapın.
Zesrag
4.7 /5.0
İyi
Bana bu mükemmel ve güvenli deneyimi yaşatan başta Sinan İpekli olmak üzere güler yüzlü, deneyimli tüm ekibe teşekkür ederim. Sizin de iyikileriniz arasında yer alacağına eminim.
KAPAT

Benzer Aktiviteler

Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz