Karaburun Deneme Dalışı

İzmir / Karaburun

Aktivite Detayları

Artık Dalışı denemenizin zamanı geldi! Şimdi su altının büyüleyici dünyasını keşfetmenin, yeni dostlar edinmenin ve hayatınıza renk katacak yeni bir hobiye kavuşmanın tam zamanı. Dalış yapmanın zannettiğinizden çok daha kolay olduğunu bizimle birlikte deneyimleyeceksiniz.

 

Su altında yapacağınız bu ilk yolculuğun tadını tam olarak çıkarabilmeniz için %100 güvenebileceğiniz bir rehbere ihtiyacınız olacak. Ege Octopus'un tecrübeli Eğitmen ve Tanıtım Dalışı Uzmanları size bilmeniz gereken herşeyi öğretecekler ve bu eşşiz deneyimin her adımında birebir yanınızda olacaklar. Onların gözetiminde, su altındaki ilk maceranızı güvenli ve konforlu bir şekilde yaşamanız için gerekli tüm bilgi ve becerileri öğrenecek ve kullanacağınız Scuba ekipmanını da yakından tanıyacaksınız. 

 

Dalışlarımız hava koşulları müsade ettiği sürece, saat 12.00 ile 18.00 arasında yapılmakta olup, su altında geçen süre minumum 25 dakikadır.

 

Ege Octopus Dalış Merkezi’nde bizlerle birlikte atacağınız bu ilk adımdan çok hoşnut kalacağınızı ve devam etmek isteyeceğinizi biliyoruz... Bunun için de hemen 1 Yıldız Dalıcı Eğitim Programı’na katılacaksınız.. :)

 

Unutmadan, bu deneyiminizi ücretsiz olarak su altı fotoğraflarıyla süslüyor ve ölümsüzleştiriyoruz!

Aktiviteye Dahil Hizmetler

  • Su altı fotoğraf çekimi
  • Tüm dalış malzemeleri ve dalış elbisesi tarafımızdan karşılanır
  • Tanıtım dalışı sertifikası

İhtiyacınız Olanlar

  • Mayo, Havlu , Terlik :)

Yorumlar (0)

Bilgilendirme! Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Lütfen Giriş yapın.
KAPAT
Konuşulan Diller
  • Türkçe
  • İngilizce
1 KİŞİ| TUTAR:
Benzer Aktiviteler
Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz