Fethiye Ölüdeniz'de Binicilik Deneyimi

Muğla / Fethiye
Konuşulan Diller
  • Türkçe

Sabah Turu

Hisarönü - Kayaköy (Karmylassos)

Hisarönü'nden başlayarak yolculuğumuz, Çam ağaçları gölgesinde 1 Saat 15 Dakikalık orman patika yolunu takip ederek dramatik görünümüyle ünlü Kayaköye ulaşıyor ve çay-gözleme bahçesindeki 20 dakikalık bir mola veriyoruz. Bu çay bahçesinde dinlenebildiğimiz gibi, kısa bir yürüyüş mesafedeki kayaköyün (Karmylassos) simgelerinden biri olan eski kiliseyide gezebiliriz.

Mola bitiminden sonra tekrar, çam kokulu orman patika yolundan, 1 Saat 15 Dakikalık yolculuk sonrasında, başlangıç noktamıza dönüyoruz. (Kilise giriş ücreti dahil değildir.)

Öğlen Turu 

Hisarönü - Tepe (Kuşbakışı Ölüdeniz)

Hisarönün'den başlayan, Çam ağaçları gölgesindeki Orman patika yolunda devam eden 1 saatlik yolculuğumuz sonunda, Türkiye'nin gözdesi, kobalt ve turkuaz renkli denizin sardığı Kumburnu'nu (Ölüdeniz'i) kuş bakışı görebileceğimiz hakim bir tepede atlardan inerek 30 dakika mola veriyoruz.

Harika mazaralı fotoğrafları çektikten sonra, atlarımıza binerek tekrar orman patikasından, çam kokuları arasında başlangıç noktamıza geri dönüyoruz. Bu kısa turumuz, amatörler ve heyecananlar için daha kolay ve uygundur.

Not: Profesyonel biniciler rezervasyonla koşu yapabilir, bu kişiler gruptan ayrı gezdirilir. Rezervasyon yapılmadan gruptan ayrılarak koşu yapılmaz, grupta koşmak isteyenlerin sorumluluğu kendilerine aittir.

Transfer Saatleri

Fethiye&Çalış 8:00

Ölüdeniz 8:30

Ovacık&Hisarönü 8:45

Öğleden sonraki müşteriler için

Fethiye &Çalış 15:00

Ölüdeniz 15:30

Ovacık&Hisarönür 15:45

  • Ücretsiz Transfer (Ölüdeniz ve Fethiye için mevcuttur )
  • Mevsime uygun ve rahat kıyafetler
Bilgilendirme! Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Lütfen Giriş yapın.
keesencarla
4.7 /5.0
İyi
Ben 6 saat günübirlik. Çok iyi ve dost canlısı insanlar. Bir sürü macera ve güzel bir üst dağ manzarası. Atları iyi. Umarım en kısa zamanda tekrar gelmek isterim!
KAPAT
Ulaşım

Benzer Aktiviteler

Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz