Çeşme'de Sualtı Dalışı (Deneme Dalışı)

İzmir / Çeşme
Konuşulan Diller
  • Türkçe
  • İngilizce

Çeşme'nin büyülü maviliği ile tanışmanın en güzel yolu; Derin Doğa Dalış Merkezi ile Deneme Dalışı...

Aktivitemiz için saat 09.30'da, Çeşme PTT karşısında demirli olan teknemizde buluşuyoruz. Tüm katılımcıların tekneye dahil olması ve son kontrollerin ardından saat 10.00'da denize açılıyoruz. 

Dalış öncesinde temel bilgileri öğrenmek için kısa bir eğitim brifingi alıyorsunuz. Brifingin ardından eğitmen eşliğinde maksimum 5 metre derinlikte, 20-25 dakika süren bu eşsiz macerayı yaşayabilirsiniz. Dalış keyifini daha fazla yaşamak isterseniz ekstra dalış hakkı da satın alabilirsiniz.

Tüm dalışlarımızın tamamlanmasıyla birlikte 17.00-17.30 civarında Çeşme'ye geri dönüyoruz. Dalış yapmadığınız zamanlarda yüzerek eğlenebilir, güneşlenebilir, teknemizin imkanlarından yararlanarak günün keyfini doya doya çıkarabilirsiniz.

Teknemizde öğlen yemeği servisi yapılmaktadır.

İsterseniz sualtındaki bu eşsiz deneyimi video ve fotoğraf çekimi hizmeti satın alarak ölümsüzleştirebilir, bu eşsiz macerayı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

  • Öğle Yemeği
  • Dalış Kıyafeti ve Ekipman
  • Havlu
  • Mayo
  • Güneş Kremi
Bilgilendirme! Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Lütfen Giriş yapın.
Fatih A.
5.0 /5.0
Çok İyi

Aile ortami. Çeşmenin değişmeyen daliş adresi. Tekrar görüşmek üzere

Ersin D.
5.0 /5.0
Çok İyi

Son derece profesyonel ve güven veren bir ekip. Aynı zamanda teknede sıcak ve arkadaşça bir ortam var. Malzemeler kaliteli, dalış hocaları ilgili ve dalış noktalarının doğal güzelliği de eşsiz. Herkese tavsiye ederim.

5.0 /5.0
Çok İyi

Erdinç Hoca ve ekibi Çeşme'de tek adres... Gün sonunda tekneden karaya ayak basmak istemeyeceksiniz...

Olly G.
5.0 /5.0
Çok İyi

Recommended for Excellent Dive Days. Well organized helpful crew.

5.0 /5.0
Çok İyi

Dalış konusunda son derece deneyimli kadroya ve iş disiplinine sahipler. Cevrecilik konusunda bilinçliler. Dalış dersi alırken kesinlikle güvenilir ellerde oldugunuzu hissetiriyolar. Ayrica güleryüzlü samimi bir aile ortaminda ev yemekleri eşliğinde dalışlarinizi yapabileceginiz bir tekne. çeşmenin en guzel daliş noktalarini avuçlarının ici gibi biliyorlar.

KAPAT
Ekstra Dalış
Fotoğraf Çekimi

Benzer Aktiviteler

Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz