Çeşme'de Sualtı Dalışı Batık Keşfi

İzmir / Çeşme

Aktivite Detayları

Uzun yıllar Sahil Güvenlik Komutanlığında hizmet veren TC SG68, görevine Çeşme sualtı ekosistemine katkıda bulunarak yaparak devam ediyor.

Eşek Adası'nın güneyinde, her seviyeden dalgıçın dalabileceği bir batık olan SG68 botunu rehberliğimiz eşliğinde ziyaret edebilirsiniz. Deniz canlılarının bu yeni evini gelin birlikte keşfedelim!

Dalış teknemiz saat 10:00'da Çeşme sahilindeki kalkış noktasından kalkar ve saat 17:30 civarında geri döner. Gün içerisinde 2 dalışın haricinde teknedeki tüm imkanları kullanarak gün boyunca eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Hem sualtında hem de teknede eğlenceli ve unutulmaz bir vakit geçireceğinizi garanti ediyoruz.

DERİN DOĞA DALIŞ MERKEZİ, alanında 18 yıldır hizmet vermekte olup, yeni teknesiyle Çeşme sahilden yapılan çıkışlarla yeni bir nefes kazandı.

Aktivitelerimiz Çeşme sahilden çıkışla 10’dan fazla dalış noktasına yapılabilmektedir.

Teknemiz 15 m boyunda ve 5.6 m eninde. 25 kişinin aynı anda dalış yapabileceği miktarda malzeme ile birlikte büyük gruplara hizmet verebilmektedir. Yolcu kapasitemiz 45 kişi olup, her aktiviteye 90 adet tüple çıkmaktayız. 3 adet 2 kişilik ve 1 adet de 3 kişilik kamaramızla gece konaklamalı dalış turları da düzenleyebilmekteyiz. Teknemizde sıcak duş imkanı, sualtı müzik yayını ve wi-fi bulunmaktadır.

Merkezimizde CMAS, PADI, SSI, TDI kursları ve CCR dalışları yapılabilmektedir. Dalış organizasyonları boyunca aktivitelerimize katılan herkes sigortalanmaktadır. Gerekli tüm ilk yardım malzemesi ve oksijen seti de sürekli olarak teknemizde hazır bulunmaktadır.

Dalışınızı ölümsüzleştirmek, sulatının güzelliklerini belgelemek isterseniz ücrete tabi olarak fotoğraf çekim hizmeti de vermekteyiz.

Güvenli ve eğlenceli dalış için her şey DERİN DOĞA DALIŞ MERKEZİ'nde!

Aktiviteye Dahil Hizmetler

  • 2 Dalış
  • Öğle Yemeği
  • Dalış Malzemeleri
  • Su Altı Rehberlik

İhtiyacınız Olanlar

  • Mayo
  • Havlu

Yorumlar (2)

Bilgilendirme! Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Lütfen Giriş yapın.
Esin Dorsan
5 /5
Çok İyi

Son derece profesyonel ve güven veren bir ekip. Aynı zamanda teknede sıcak ve arkadaşça bir ortam var. Malzemeler kaliteli, dalış hocaları ilgili ve dalış noktalarının doğal güzelliği de eşsiz. Herkese tavsiye ederim.

Oğuz Firidin
5 /5
Çok İyi
Harika!

tek kelime ile harika . hiç bir teknede bu kadar lezzetli yemek yemedim. mürettebat çok güler yüzlü. malzemeler kaliteli ve temiz. ortam mükemmel. tüm yetkililere ve personele teşekkürler.

KAPAT
Konuşulan Diller
  • İngilizce
Fotoğraf Çekimi
1 KİŞİ | TUTAR:

Benzer Aktiviteler

Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz