Marmaris'te Emergency First Response Eğitimi (EFR)

Muğla / Marmaris
Konuşulan Diller
  • Türkçe

Rescue Diver seviyesindeki öğrenciler daha karmaşık dalışları ve acil durumlarda başkalarına yardımcı olmak için doğrudan müdahale teknikleri öğrenmeye ve uygulamaya hazırdırlar. Herhangi bir yaş sınırı olmayan bu program, dalıcı olan veya olmayan herkesin katılabileceği bir programdır. 

Programda deniz çalışması yoktur. Her inanın bilmesi gereken ilk yardım ögeleri eğitmenler tarafından videolarla desteklenerek pratikler yapılarak eğitim tamamlanır. 

Eğitim dahilinde kalp masajı, first aid dediğimiz yaralanma ve trafik kazaları hakkında bilgiler, kanamalar, kırık ve çatlaklar için gereken müdahale gibi yöntemler uygulamalı olarak manken üzerinde yapılarak bu beceriler kişilere kazandırılmaya çalışılır. 

Bu uzmanlık aslında bir balıkadam kursu değildir. PADI RESCUE DIVER (Kurtarma dalgıcı) aşaması için görülmesi mecburi olan bir kurstur. Çok geniş bir alanda ilk yardım becerileri kazandıran bu kurs sonucunda, herhangi bir yer ve zamanda karşılaşabileceğiniz acil bir yaralanma, kaza veya hastalık karşısında uygulayacağınız ilk yardım teknikleri öğretilmekte ve bu kurs sonucunda uluslararası bir tıbbi ilk yardım uzmanı brövesi verilmektedir.

 

  • Emergency Firts Response (EFR) Sertifikası
  • Eğitim/eğitmen
  • Ekipman
  • Mayo,Havlu,Terlik,Güneş Kremi
Bilgilendirme! Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Lütfen Giriş yapın.
KAPAT
Ulaşım
1 KİŞİ | TUTAR:
Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz