Avanos'ta 1 Saatlik At Safari Turu

Nevşehir / Avanos
Konuşulan Diller
  • Türkçe

Avanos'ta hayvan dostlarımızla geçireceğiniz ve asla unutamayacağınız 1 saate var mısınız? Avanos'ta 1 Saatlik At Safari turumuz althernas.com'da!

Şehirlerin gürültüsünden uzaklaşıp biraz olsun sakinliğin tadına bakmak istiyorsanız bu aktivite tam size göre!

Hem eğleneceğiniz hem de hayvanlar alemi hakkında bol bol bilgi kazanacağınız bu aktivitede yapmanız gereken tek şey; kendinizi profesyonel eğitmenimizin yönlendirmesine bırakarak, sizin için özel seçilmiş eğitimli atlarımızla keyifli 1 saatin tadını çıkarmak. 

Avanos'un balonlarla renklenen gökyüzünün seyrinde, vadilerinin eşsiz manzarasında gerçekleştireceğiniz bu etkinlik Çarlıdere mevkiinden başlayarak Meskendere mevkiinde son bulacaktır. 

Siz değerli müşterilerimizden tek ricamız; hafızanızdan hiç silinmeyecek 1 saatlik At Safari Turu maceramıza alkollü bir şekilde gelmemenizdir.

Muhteşem bir deneyimin kapılarını aralayacağınız bu aktivitede maximum kilo sınırımız 120 kilogramdır. 

Bu aktivitede siz atınızla aranızdaki bağı kuvvetlendirmiş, Avanos'un güzelliklerine doyarken, ekip arkadaşlarımız profesyonel makineler ile siz değerli müşterilerimizin bu maceradaki anılarını ücretsiz olarak ölümsüzleştirecektir. Turumuz sona erdiğinde sizlere teslim edilecek fotoğraflarınız ile katıldığınız bu macera sonsuza dek yaşayacak!

Avanos vadilerinin seyrine doyulmaz güzelliğinde, dar sokaklarda hayvan dostlarımızın dünyasına ortak olarak eğlenmek istiyorsanız, bu aktiviteye dahil olmak althernas.com'la işte bu kadar kolay!

 

  • Size uygun bir at
  • Rehberlik hizmeti
  • Kask
  • Safari sırasında fotoğraf çekimi
  • İsteğe bağlı olarak binici kıyafetleri
  • İsteğe bağlı olarak eldiven
Bilgilendirme! Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Lütfen Giriş yapın.
KAPAT
Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz