ALTHERNAS BLOG

Keyifli aktiviteler için ipuçları

Tüm Yazılar

Sağlıklı Yaşam
Yorum yok

Ruhunun En İyi Motivasyonu Ne?

Ruhunun derinliklerindeki gizemlerden, zihninin içine hapsolmuş düşüncelerden arınarak gerçek motivasyonunu Yoga ile bulmaya ne dersin? Yoga aktivieteleri artık althernas.com'da! Ruhunu özgürleştir, macerayı yakala!
18 Ekim 2018 Devamını Oku

Doğa
Yorum yok

Althernas.com Sonbahar'da da Macerayı Yakalamaya Devam Ediyor!

Yaz aylarının kavurucu sıcaklarından kurtulup Sonbahar'ın serinletici havalarına adım attığımız şu günlerde bizler hala maceranın peşinden koşuyoruz! Sen de bize katıl ve nefes kesen maceraları althernas.com'la yaşa! Haydi ne duruyorsun? Macerayı yakala!
27 Eylül 2018 Devamını Oku

Hava
Yorum yok

Maceranın Ünlü İsmi: Hayko Cepkin!

Deneyim ve ekstrem temelli aktivite merkezi althernas.com Hayko Cepkin'in maceraperestliğine hayran! Birçok rekora ve şampiyonluğa imza atan Hayko Cepkin'in maceraperestliğini kutluyor, sizleri de maceraperest olmak için althernas.com'a davet ediyoruz!
3 Eylül 2018 Devamını Oku

Doğa
Yorum yok

Avrupa'da Altın Madalyalarla Gururlanmaya Devam Ediyoruz!

Almanya'nın başkenti Berlin'de düzenlenen 2018 Para Atletizm Avrupa Şampiyonası'nda gösterdikleri başarıyla göğüslerimizi kabartan ve bizlere bu gururu yaşatan Zübeyde Süpürgeci, Hamide Kurt ve Zeynep Acet'i, althernas.com ailesi olarak yürekten tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Sizlere minnettarız...
22 Ağustos 2018 Devamını Oku

Su
Yorum yok

Milli Gururumuz Sümeyye Boyacı Avrupa Paralimpik Yüzme Şampiyonası'da Avrupa Şampiyonu Oldu!

İrlanda'nın başkenti Dublin'de düzenlenen Avrupa Paralimpik Yüzme Şampiyonası'nda ülkemize altın madalyayla dönen ve bizlere bu gururu yaşatan Sümeyye Boyacı'yı althernas.com ailesi olarak yürekten tebrik ediyor, bizlere imkansız kelimesinin bu dünyada yeri olmadığı bir kez daha kanıtladığı için teşekkür ediyoruz.
17 Ağustos 2018 Devamını Oku
Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz