ALTHERNAS BLOG

Keyifli aktiviteler için ipuçları

Tüm Yazılar

Kış
Yorum yok

Kış Geldi Diye Eve Kapanmaya Son! İşte Kışın Yapılabilecek Aktiviteler

Kış geldi diye hemen eve kapanıp hareketsiz, tatilsiz bir yaşam tarzını benimsemeye gerek yok! Kışında yapılacak birçok aktivite, birçok tatil fırsatı var. Biliyoruz, biliyoruz bu kadar fırsat var ama senin de işin var gücün var... Ama olsun bizce hafta sonu kaçamakları seni kendine getirir! Bir incele deriz!
29 Kasım 2018 Devamını Oku

Sağlıklı Yaşam
Yorum yok

Yoga ile Kendimizi Keşfederken Neler Yaşadık?

Maceranın peşinde gezip tozarken bu bedeni dinlendirecek bir şeye ihtiyaç duyduk ve yoga ile tanıştık. Yoganın bedenimize ve ruhumuza kattıklarıyla kendimizi keşfedip, ruhumuzun en iyi motivasyonunu bulduk. Bizim için en iyi motivasyon: MACERA!
2 Kasım 2018 Devamını Oku

Doğa
1 Değerlendirme 5.0

Türkiye'de Sana Uygun 5 Trekking Noktası

Metropol şehirlerden sıkıldın mı? Artık yeter! Doğaya çıkıp kendimizi şöyle bir dertlerden silkeleyelim! Cennet gibi bir coğrafyada kocaman kocaman binaların içine hapsolmuş bizlerin dışarı çıkıp "ben geldim doğa!" diyeceği 5 yer işte burada!
26 Ekim 2018 Devamını Oku

Hava
Yorum yok

Yamaç Paraşütüne Yeni Başlayanları Buraya Alalım!

Yamaç paraşütüne başlamak isteyenler, kuşları kıskananlar, göklerde çılgınlar gibi uçmak isteyenler bu blog yazımızda aradığın her detayı bulacaksın! althernas.com güvencesiyle uçmanın ayrılacalığında sen de macerayı yakala!
26 Ekim 2018 Devamını Oku

Su
Yorum yok

Şahika Ercümen'den Salda Gölü'nde Dünya Rekoru!

Serbest dalış Dünya ve Türkiye rekortmeni, milli sporcumuz Şahika Ercümen, Salda Gölü'nde Tatlı Suda Dünya Kadınlar Serbest Dalış Rekoru kategorisinde rekorun sahibi oldu. 1 dakika 58 saniyede 65 metreye dalarak dünya şampiyonu olan, milli gururumuz Şahika Ercümen, yine bizleri şaşırtmadı. Bu başarıyla bizleri gururlandıran Şahika Ercümen'i althernas.com olarak yürekten tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
26 Ekim 2018 Devamını Oku
Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz