ALTHERNAS BLOG

Keyifli aktiviteler için ipuçları

Tüm Yazılar

Su
Yorum yok

Milli Gururumuz Sümeyye Boyacı Avrupa Paralimpik Yüzme Şampiyonası'da Avrupa Şampiyonu Oldu!

İrlanda'nın başkenti Dublin'de düzenlenen Avrupa Paralimpik Yüzme Şampiyonası'nda ülkemize altın madalyayla dönen ve bizlere bu gururu yaşatan Sümeyye Boyacı'yı althernas.com ailesi olarak yürekten tebrik ediyor, bizlere imkansız kelimesinin bu dünyada yeri olmadığı bir kez daha kanıtladığı için teşekkür ediyoruz.
17 Ağustos 2018 Devamını Oku

Hava
Yorum yok

Adrenalin Doruklarda! Fethiye'de Yamaç Paraşütü Deneyimi Althernas.com'da!

Manzaranın ne demek olduğunu anlayacağınız Fethiye Babadağ'da Yamaç Paraşütü deneyimlemek althernas.com ayrıcalığıyla oldukça kolay! Dünyanın adeta ayaklarınızın altında salındığını ve özgürlüğün tadına vardığınızdaki o muhteşem hissi Ölüdeniz manzarasında yaşayacaksınız.
8 Ağustos 2018 Devamını Oku

Hava
Yorum yok

Kapadokya'da Balon Turu Macerası althernas.com'da!

Kapadokya'nın dünyanın hiçbir yerinde rastlayamayacağınız muhteşem güzelliklerine althernas.com'la şahit olmak için tıklayınız. Macera çeşit çeşit balon turu aktiviteleriyle althernas.com'da!
7 Ağustos 2018 Devamını Oku

Doğa
Yorum yok

Asil Canlılarımız Atlarla Doğa Yürüyüşleri

Doğanın güzelliklerini keşfederken hayvan dostlarımızla birlikte yapacağınız muhteşem safari yolculuklarına yelken açmaya ne dersiniz? Dünya üzerindeki en asil canlı olan atlarla birlikte unutulmayacak anlar yaşamak althernas.com'la sizlere bir tık uzakta! Gelin bu heyecan dolu maceraya birlikte ortak olalım!
27 Temmuz 2018 Devamını Oku

Doğa
Yorum yok

Althernas.com ''SerdarYayında'' Programı Hediye Detayları

althernas.com ailesi olarak, hediyeler kazandırmaya devam ediyoruz. Hayatınız boyunca unutamayacağınız deneyimlere althernas.com aracılığı ile imza atacaksınız. AlemFM Radyo kapsamında SerdarYayında programında vereceğimiz büyük ödüllere katılmak için yapmanız gerekenler, kampanya koşulları ve ödüller aşağıda belirtildiği gibidir.
18 Temmuz 2018 Devamını Oku
Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz