18 Kişilik Mangal Dahil Paintball Aktivitesi

İstanbul / Büyükçekmece
Konuşulan Diller
  • Türkçe

En sevdiğiniz arkadaşlarınızla birlikte hem doyasıya eğleneceğiniz hem de mangal keyfiyle dilediğiniz gibi yemek yiyebileceğiniz bir maceraya hazır mısınız?

Paintball'un sizleri bir bilgisayar oyununun içine hapsolmuş gibi hissettiren keyifli dünyasında sizlerle olmak için can atıyoruz.

Bilgisayar oyunlarından aldığımız tarif edilemez hazzın gerçek hayatta vücut bulmuş hali Paintball ile sizlere, İstanbul merkezinden uzak, ormanlık bir arazide takım arkadaşlarınızla birlik olmanın inanılmaz zevkini sunuyoruz. 

Bu aktivitemiz 18 kişinin katılımı ile gerçekleşecek olup, tesisimizde sizler için özenle seçmiş olduğumuz mangal menümüzle, tadın ve heyecanın tadına doyacaksınız. 

Ayrıca Paintball aktivitesini gerçekleştirmek için geleceğiniz Büyükçekmece'deki geniş ve yeşilli ormanlık arazimize Avrupa Yakası'nda belirlediğiniz noktadan ücretsiz ulaşım sağlıyoruz. 

Paintball oyununu oynayıp adrenalini sevdiklerinizle beraber hissettikten sonra ekip arkadaşlarımızın da yardımıyla mangalınızı yakabilir, tavuk veya köfte, yanında istediğiniz içecekler ve salatalarınızla keyifli bir gün yaşayabilirsiniz. 

Bu aktiviteye katılım için gerekli olan kişi sayısı minimum 18 olarak belirlenmiştir. Daha fazla katılımcı ile bu etkinliğe katılmak isterseniz yan tarafta belirtilen ek ürünlerden katılımcı sayısını yükseltebilirsiniz. 

Doyasıya eğleneceğiniz bu benzersiz aktivitede sevdiklerinizle birlikte, bir takım olarak yarışmanın heyecanını althernas.com'da yaşayın!

  • Paintball ekipmanları
  • Paintball silahları
  • 200 adet boya topu
  • Mangal keyfi
  • Avrupa Yakası'ndan servis ile ulaşım
  • Günlük rahat kıyafetler
Bilgilendirme! Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Lütfen Giriş yapın.
KAPAT
Kişi Sayısı
Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz