Kapadokya Off-Road Jeep Safari

Nevşehir / Kapadokya
Konuşulan Diller
  • Türkçe
  • İngilizce

Kapadokya'nın en heyecan verici macera aktivitelerinde biri olan Jeep Safari turunu off-road araçlarla gerçekleştiriyoruz. Aravan Offroad olarak 12 yıldır bölgede gercek Offraod ve Jeep Safari Tur hizmeti vermekteyiz.

Alışılagelmiş Kapadokya'dan gizemli Kapadokya'ya uzanan büyülü bir yolculuk yapmak isterseniz, size bu deneyimi yaşatmaktan memnun olacağız.

Tamamıyla size özel bu offroad turunda Kapadokya'yı, Peri Bacaları'ndan diğer tüm doğal güzelliklerine kadar keşfedeceğinizi ve bu deneyimi unutamayacağınızı garanti ediyoruz. Diğer turlardan farklı olarak, Offroad gerçekleştirilen safari turlarımızda Kapadokya'nın bambaşka güzelliklerini keşfedeceksiniz.

Turlarımız araç başına maksimum 3 kişi ile sınırlıdır.

Tur ücreti 1-3 kişi kapasiteli bir adet araç için geçerlidir.

İki saatlik turlar olarak düzenlenmiş seanslarımıza gün boyu katılabilir ve bu macerayı bizimle birlikte yaşayabilirsiniz.

Kapadokya'yı bir de Aravan Offroad ile keşfedin!

  • Soft İçecekler
  • Mevsime uygun ve rahat kıyafetler
Bilgilendirme! Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Lütfen Giriş yapın.
Merve G
4.2 /5.0
İyi
Kapadokyada mutlaka yapilmasi gereken bir tur. Rehber Furkan hem cok misafirperver ilgili hemde yöre hakkinda cok bilgili. Tek basiniza asla goremeyeceginiz yerler ve muhtesem bir gun batimi.
pinarildir
4.0 /5.0
İyi
Başta şüpheyle yaklaşılan ama çok keyifli geçen, inanılmaz fotolar çekilen, çok doğru bir seçim yaptığımızı düşündüren tur.
KAPAT
Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz