Kayak

Kış aktivitelerinin olmazsa olmazları arasında yer alan kayak en eski sporlardan biri. Zaman içinde birçok çeşitlemesi çıksa da ilk göz ağrısı olarak klasik Kayak hala en gözde ve seçkin sporlar arasında. Davraz’da bu heyecanı yaşamak, Toroslar’ın olağanüstü doğasına eşlik etmek bambaşka bir tecrübe.

 

Kayak yapmadan önce bilmeniz gerekenler

Kayak aktivitesi eğlenceli ve bir o kadarda adrenalin dolu bir spor. İyi bir kayak deneyimi için kısa bir eğitimden geçmeniz gerekiyor. Gerisi ise tamamen sizin yeteneklerinize kalıyor. Doğru ekipmanlar ve kıyafetler ise Kayak yapmanın en önemli ayağını oluşturuyor.

 

Neden kayak aktivitesini tercih etmelisiniz?

Ülkemizde kış turizmi en az yaz kadar ilgi çekici özellikler barındırıyor. Hem kış mevsimindeki enfes doğa görünümü hem de temiz hava içerisinde spor yapmak oldukça yararlı bir aktivite. Bu nedenle Kış Turizmi deneyimini yaşamak için açılan tesislere olan ilgi giderek artıyor. Bu tesislerde amatör kayma organizasyonları yapılıyor ve turistlerin çok daha eğlenceli zaman geçirmeleri sağlanıyor. Bembeyaz karların içinde son sürat akmaya hazır mısınız?

 

Unutulmaz bir kış için Kayak!

Yaz ve kış fark etmeksizin kendine zaman ayıran maceraperestler için adrenalin tutkusu her şeyin ötesinde. Sıcak ve soğuk demeden daha önce denenmemişleri denemek ve yaşamak adına zaman yaratanlar, kayak aktivitelerine katılarak çok farklı heyecanlar yaşayabilir. Kar üzerinde board veya klasik kayak takımları kullanarak kayma deneyimini tatmak, hayatı dinamik ve eğlenceli yaşamak isteyenler için farklı bir deneyim olacak.

Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz