Jeep Safari

Türkiye’de Jeep Safari turu yapılan birçok parkur var. Ülkemizin safari turlarına uygun bir doğaya sahip olması bu aktiviteye yönelik birçok güzergaha sahip olması sağlıyor. Her güzergahın kendine ait bir dokusu ve ruhu var. Dolayısıyla Kaş’ta yaptığınız bir safari turuyla, Kuşadası’nda yapılacak safari turu arasındaki heyecan ve deneyim biribirinden tamamen farklı. Fethiye, Bodrum ve Kapadokya gibi turistik beldelerimizde Jeep Safari turu heyecanını yaşamak mümkün. Bu doğal güzelliklerle dolu, bol sallantılı maceraya hazır mısınız? 

Neden safari turları?

Doğayı seven herkes için doğada gezintiye çıkmanın anlamı farklı. Yeşillikler içerisinde yeni yerlerin keşfedilmesine Jeep Safari yolculuğunun zorlukları ve geleneksel su savaşları da eklenince çok daha eğlenceli ve macera dolu bir gezinti ortaya çıkıyor. Macera sevenler, ruhunu macera ile beslemek isteyenler için Jeep Safari turları doğayla özdeşleşmeyi ve yeni keşifler yapmayı sevenleri çağırıyor. 4 çekerli çiplerle gerçekleşen turlarda birkaç arkadaşınızla beraber aktiviteye katılmanız çok daha eğlenceli ve unutulmaz bir zaman geçirmenizi garanti ediyor. 

Kimler safari turuna çıkabilir?

Safari turu için maceracı bir ruha sahip olmak ya da sadece doğayı sevmek yeterli. Ancak parkurların engebeli olması nedeniyle hamilelerin jeep safari turu yapmaları tavsiye edilmiyor. Ancak sağlık sorunu bulunmayan herkes için uygun bir aktivite. Sabahın erken saatlerinde başlayan yolculuklar, hava kararmadan sonlandırılıyor. Bu süreç içerisinde dağ köylerinde organik kahvaltı veya öğle yemeği gibi değişik organizasyonlara da yer veriliyor.

Heyecana hazır olun!

Seçeceğiniz turistlik mekana göre safari turu heyecanı da değişiklik gösteriyor. Ülkemizde Kapadokya, Kuşadası, Fethiye veya Bodrum gibi bölgelerde Jeep Safari turları düzenleniyor. Her bölge için çok farklı heyecanlara tanıklık edebileceğiniz garanti. Sevdiklerinizle hoş bir vakit geçirmek için jeep safari turları Türkiye’nin meşhur turistlik mekanlarından sizleri bekliyor. 

Yaz sıcağında serin bir ormanda sallantılı bir yolculuğa hazır olun.

Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz