Bodrum / Muğla

Bodrum

Adına şiirler, şarkılar yazılan, dizilere filmlere ev sahipliği yapan; turizmin can alıcı noktalarından biri olan Bodrum macera ve doğa aktiviteleriyle adeta bir marka haline gelmiş durumda. Öyle ki magazin haberlerine Bodrum’da tatil yapan dünyaca ünlü insanların haberleri düşmeden yaz başlamış sayılmıyor. Dünyaca ünlü Bodrum, turizmin dört mevsim boyunca sürdüğü ender yerlerden biri. Sayısız alternatif ve güzellikleriyle de misafirlerini kendisine hayran bırakıyor. Denize girmek, güneşlenmek ve eğlenceli gece hayatını yaşamak için tercih edilen Bodrum’da safari, dalış gibi doğa sporları aktif olarak gerçekleştiriliyor. Dalış denince akla gelen ilk merkezlerden biri Bodrum… Dalışın yanı sıra Jeep, ATV Safari ve su üstü eğlence sporları ile de ziyaretçiler farklı Bodrum eğlenceleriyle keyifli vakitler geçiriyor.

Bodrum’un Doğal Güzellikleri ve Doğa Aktiviteleri

Tarihi Bodrum Kalesi, müzeleri, antik tiyatrosu, tarihi kalıntıları ve modern sanat yapılarıyla kültürel bir gezi vadeden Bodrum doğası ile de dikkat çekiyor. Türkiye’nin ve dünyanın hemen her yerinden ziyaretçi ağırlayan ilçe, kolay ulaşımı nedeniyle ziyaretçilerin tatil konusunda ilk tercih ettikleri yer oluyor. Bodrum’da Althernas sayesinde yapılan doğa aktiviteleri sırasıyla şöyle;

ATV Safari: Doğanın büyüsünü vahşi motorlarla keşfetmenin müthiş keyfini yaşatan ATV’ler, Bodrum’un tüm güzelliklerini yakından görmek, her karışına ayak basmak ve temiz havayı soluklamak için iyi bir seçenek. Enerjik ve coşkulu bir yolculuğun tecrübe edildiği ATV gezileri, açık havada gezmenin ve keşfetmenin güzelliğini sonuna kadar yaşatıyor.

Scuba Diving: Yüzme keyfini zenginleştiren, suyun altındaki binlerce ayrıntının keşfedilmesine olanak sağlayan ve kişilere bambaşka bir deneyim yaşatan Scuba Diving, tüplü–tüpsüz gibi dalış seçenekleriyle amatör ve profesyonel kişilere dalış fırsatı sunuyor.

Jeep Safari: Macera tutkunlarının en popüler doğa aktivitelerinden biri olan Jeep Safari, engebeli dağ ve orman yollarını aşıp hedefe varmanın mutluluğunu yaşatarak kişilerin stresten ve gürültüden uzak adrenalin dolu bir gün geçirmesini sağlıyor. Yağmur-çamur demeden, dağ-tepe gözetmeden tüm engelleri aşan Jeep’ler, bireysel ve grup aktivitelerinde kullanılabiliyor.

 

Althernas Jeep Safari heyecanını yaşamak, farklı bir doğa aktivitesi deneyimlemek isteyenler için profesyonel araç takımlarıyla herkese hitap eden maceralı bir yolculuk sunuyor. Eğlenceyi ve adrenalini bir arada yaşamak isteyenler için Althernas şahane etkinlikler gerçekleştiriyor.

Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz