Bodrum

Heyecan ve Maceranın Adresi Bodrum

Adına şiirler, şarkılar yazılan, dizilere filmlere ev sahipliği yapan; turizmin can alıcı noktalarından biri olan Bodrum; macera ve doğa aktiviteleriyle çok yönlü bir tatil içeriğine sahip. Muğla’nın en meşhur ilçelerinden biri olan Bodrum, dört mevsim boyunca misafir ağırlayan eşsiz güzelliğiyle ziyaretçileri kendisine hayran bırakıyor. Denize girmek, güneşlenmek ve eğlenceli gece hayatını yaşamak için tercih edilen Bodrum’da; safari, dalış gibi doğa sporları aktif olarak gerçekleştiriliyor. Dalış denince akla gelen ilk merkezlerden biri Bodrum’dur. Dalışın yanı sıra Jeep ve ATV safari ile ziyaretçiler farklı Bodrum eğlenceleriyle karşılaşıyor. 

Bodrum’un Doğal Güzellikleri ve Doğa Aktiviteleri

Tarihi Bodrum Kalesi, müzeleri, antik tiyatrosu, tarihi kalıntıları ve modern sanat yapılarıyla kültürel bir gezi vadeden Bodrum en çok doğası ile dikkat çekiyor. Türkiye’nin ve dünyanın hemen her yerinden ziyaretçi ağırlayan ilçe, kolay ulaşımı nedeniyle ziyaretçilerin tatil konusunda ilk tercih ettikleri yer oluyor. Bodrum’da Althernas sayesinde yapılan doğa aktiviteleri sırasıyla şöyledir; 

ATV Safari: Doğanın büyüsünü vahşi motorlarla keşfetmenin müthiş keyfini yaşatan ATV’ler, Bodrum’un tüm güzelliklerini yakından görmek, her karışına ayak basmak ve temiz havayı soluklamak için iyi bir seçenek. Enerjik ve coşkulu bir yolculuğun tecrübe edildiği ATV gezileri, açık havada gezmenin ve keşfetmenin güzelliğini sonuna kadar yaşatıyor. 

Scuba Diving: Yüzme keyfini zenginleştiren, suyun altındaki binlerce ayrıntının keşfedilmesine olanak sağlayan ve kişilere bambaşka bir deneyim yaşatan Scuba dalışı, tüplü – tüpsüz, eşsiz gibi dalış seçenekleriyle amatör ve profesyonel kişilere dalış fırsatı sunuyor. 

Jeep Safari: Macera tutkunlarının en popüler doğa aktivitelerinden biri olan Jeep Safari, engebeli yolları aşıp hedefe varmanın mutluluğunu yaşatarak kişilerin stresten ve gürültüden uzak adrenalin dolu bir gün geçirmesini sağlıyor. Yağmur, çamur demeden, dağ tepe gözetmeden tüm engelleri aşan Jeep araçlar, bireysel ve takım aktivitelerinde kullanılabiliyor. 

Althernas; Jeep safari heyecanını yaşamak, farklı bir doğa aktivitesi deneyimlemek isteyenler için profesyonel araç takımlarıyla herkese hitap eden maceralı bir yolculuk sunuyor. Eğlenceyi ve adrenalini bir arada yaşamak isteyenler için Althernas şahane etkinlikler gerçekleştiriyor. 

Abone Ol
Bültenimize abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz